У Лубнах відзначили Всесвітній день біженців

Червень 20, 2019 20:43 0 809
На сьогоднішній день у світі налічується 68,5 млн. людей, які були змушені покинути свої домівки. У 2019 році Агенство ООН у справах біженців започаткувало кампанію «2 мільярди кілометрів до безпеки». Для підтримки біженців, люди в різних країнах пробігають, проїжджають на велосипеді, пропливають, ходять і висвітлюють це в соцмережах, показуючи солідарність з тими, хто був вимушений покидати свої міста.

Щоб підтримати біженців, у Лубнах жителі та гості міста зібралися у місцевому парку для участі у майстер-класі зі скандинавської ходи. Його провела переселенка й активістка Юлія Кузовкова, яка у цей день приїхала з Пирятина.

Співорганізатором заходу була організація «Твій Світ», керівник якої Олександр Чепур розповів, що займається підтримкою жертв націонал-соціалізму. Крім активної участі, Олександр забезпечив учасників напоями і таким бажаним у літній час морозивом.

Також на майстер-клас завітали представники ГО «КримСОС», які останніх чотири роки, за підтримки УВКБ ООН, реалізовують проект по підтримці організацій та ініціативних груп внутрішньо переміщених осіб. У 2017 році ініціативна група Юлії Кузовкової «Скандинавська хода плюс» отримала від ГО «КримСОС» і УВКБ ООН грант на закупівлю палиць для скандинавської ходи, а вже у 2019 році додаткові палиці закупили за допомогою участі у громадському бюджеті Пирятина.

Завдяки інформаційній підтримці лубенських соціальних служб, на майстер клас завітали жінки похилого віку, багато з яких спробували заняття ходою вперше.

Загалом захід, присвячений Всесвітньому дню біженця мав не тільки інформаційний ефект, а й сприяв налагодженню дружніх зв‘язків між громадськими ініціативами з м. Лубни, Пирятина та Києва.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів