У листопаді КримSOS забезпечив гуманітарною допомогою 373 сім’ї

Грудень 10, 2015 17:40 2 3653
Звітуємо про надання сім’ям переселенців гуманітарної допомоги упродовж листопада 2015 року в трьох офісах КримSOS.
По темі

Загалом три офіси КримSOS надали в листопаді гуманітарну допомогу 373 сім’ям. Допомогу надавали як безпосередньо з офісів (за попередніми заявками), так і на складах (без попередньої реєстрації).

КримSOS традиційно отримує запити на допомогу не лише з міст, у яких розташовані офіси організації, але й з інших регіонів. Упродовж місяця команда київського офісу надіслала вісім посилок, із них дві – у Білу Церкву та по одній у Маріуполь, Тарасівку Київської області, Бердичів, Старобільськ, Львів та Суми. У свою чергу львівська команда КримSOS відправила допомогу до Попасної Донецької області та в громадську організацію «Армія спасіння» Львівської області.

Чим допомогли

У листопаді вразливим категоріям людей зі сходу та Криму надавалась допомога з такого переліку: побутова хімія; засоби гігієни; постіль; одяг та взуття; набори з ковдрою, чайником, термобілизною; дитяче харчування; підгузки.

Подяки

Від усієї команди КримSOS висловлюємо вдячність канадській компанії Global Medic, що вже котрий раз передає допомогу переселенцям. Особлива подяка Laurel Kozik, а також нашим добрим друзям – компанії Cargill. Дякуємо також організації Словакія-СОС з Братислави.  

Велика подяка херсонянці Харамії Нагнибіді, яка зараз проживає в США. За її допомогою херсонська команда КримSOS закупила для дітей-переселенців дитяче харчування та медикаменти.

А також дякуємо всім людям, котрі просто приходили до наших офісів і приносили допомогу за добрим покликом серця!

Херсонянка допомогла закупити дітям медикаменти від простуди

Нагальні потреби

Мороз на вулиці змушує сім’ї в скрутному матеріальному становищі звертатись до громадських організацій по теплі речі. Ковдри, теплий дитячий і дорослий одяг, взуття, шкарпетки, обігрівачі – ось неповний перелік вкрай потрібних речей.

На додаток, люди все частіше почали звертатись за ліками від застуди, а також традиційно неабияк потрібними є дитяче харчування та підгузки. Саме ці речі є неймовірно дорогими для малозабезпечених сімей переселенців.

Отож, якщо Ви маєте змогу чимось допомогти, телефонуйте у відповідний офіс КримSOS за телефонами: Київ: (044) 364-37-28; Львів: (050) 381-14-89, (063) 975-55-43, (067) 474-56-08; Херсон: (0552) 390-290, (095) 277-53-55.

Спасибі величезне за допомогу. Одяг, постільна білизна, засоби гігієни. Я дуже радий і щасливий. Життя продовжується. Настрій піднято. Про мене теж не забули.

Олександр, Крим

Читайте попередні звіти тут: звіт за жовтень, звіт за вересень.

Нагадуємо, що надання гуманітарної допомоги є одним із напрямків роботи КримSOS. Прийом заявок на отримання допомоги проводиться через онлайн-форми. За весь період існування організація отримала тисячі заявок, тому швидкість їх обробки займає, зазвичай, від трьох місяців. Наразі нові заявки приймаються лише від новоприбулих сімей (тих, що переселились менш, ніж 50 днів тому). Зверніть увагу, що гуманітарна допомога в КримSOS надається вразливим категоріям сімей зі сходу та Криму і тільки одноразово: сім'ї з трьома і більше дітьми; особи з особливими потребами, інваліди та люди з хронічними захворюваннями; одинокі батьки; неповнолітні без супроводу і самотні літні люди; люди, котрі терміново потребують медичної допомоги; новоприбулі сім'ї / особи (протягом перших 50 днів після виїзду); сім'ї / особи в критичному фінансовому становищі.

 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
2 коментаря
Андрей Курьянов
11.12.2015, 15:47
В Украине есть ещё Закарпатская область. Мы переехали в Мукачево из Крыма в октябре 2014 года. Какие-то местные благотворительные фонды в первые месяцы как-то ещё пытались изображать "бурную деятельность". Пару раз даже выдали продуктовые наборы, за что им спасибо. Но, уже к весне 2015 года всё сошло на нет. У нас дочка - инвалид детства по сахарному диабету и мы неоднократно это подчёркивади в различнных анкетах, которые нам давали заполнять. Все наши потребности в помощи связаны только с сахарным диабетом, но, все наши просьбы помочь в этом вопросе не были ни разу услышаны.
Відповісти
Tamila Tasheva
11.12.2015, 22:09
Андрей добрый день! Официально мы не работаем в Закарпатской области, однако аналогично мы также не работаем в ряде городов - но отправляем туда гуманитарную помощь. Обратитесь в офис КС в Киеве - и вас проконсультируют. Относительно диабета - есть государственные программы и они должны исполняться. Обратитесь с этим вопросом к советнику по вопросам переселенцев в вашей области. Контакты есть в областном совете или на нашем сайте: http://krymsos.com/settlers/news/kontakti-radnikiv/ с уважением, Тамила Ташева