У Києві відбулось Новорічне свято для дітей-переселенців із Криму та сходу України

Грудень 29, 2015 18:49 0 1616
27 грудня близько 300 дітей прийшли на зустріч з новорічними казковими персонажами і головним героєм новорічних історій - Дідом Морозом! Новорічну казку для дітей організував КримSOS за підтримки посольства Чехії в Україні.

Напевно, найпрекрасніші та чарівні емоції в дитинстві нам дарували Новорічні свята. Блискання сніжинок за віконцем, мерехтіння гірлянд на ялинці, Дід Мороз і, звичайно ж, подарунки! 27 грудня нам вдалося згадати все це і зануритися в очікування дива разом з маленькими гостями заходу.

Святково вбраны усміхнені діти відразу наповнили святкову залу київського ДК «Печерськ» радістю і передчуттям веселощів. Казкові персонажі народного театру «Арсенал» розіграли цілу виставу з конкурсами та призами, іграми й танцями. На завершення актори розіграли новорічний спектакль. Також не обійшлося без солодких подарунків для малюків.

Захід відбувся в рамках проекту «Психологічною підтримки для переселенців», реалізованому громадською ініціативою КримSOS за підтримки посольства Чехії в Україні.

 
 
 
 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів