Стартував бізнес-табір для підприємців-початківців зі сходу та Криму. Текстова трансляція

Квітень 08, 2016 11:24 0 4529
Лекції та тренінги для переселенців-підприємців тривають прямо зараз під Києвом в рамках бізнес-табору «Як розпочати бізнес – від ідеї до реалізації». Вмикайте текстову трансляцію та отримайте цінні знання щодо ведення своєї справи!
По темі

Сьогодні, під Києвом, в селі Підгірці розпочався триденний бізнес-табір для переселенців із Криму та східних областей України. Серед 36 учасників заходу – представники з Івано-Франківської, Донецької, Чернівецької, Харківської, Львівської, Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Волинської та Київської областей.

Відбір учасників відбувався на основі мотиваційних листів та бізнес-ідей. При цьому, у програмі могли взяти участь тільки ті учасники, які ще не отримували підтримку на бізнес-ідеї та не навчались на подібних тренінгах.

Бізнес-табір спрямований на те, щоб допомогти людям із великим бажанням розпочати бізнес та мінімальним досвідом підприємницької діяльності започаткувати або перезапустити власну справу. По закінченню бізнес-табору учасники матимуть час на підготовку бізнес-планів для власних проектів. Розробку проектів вони проводитимуть під 3-х місячним наглядом і допомогою спеціалістів у галузі підприємництва. У червні 5 кращих проектів отримають фінансову підтримку на старт бізнесу у розмірі 50 000 гривень у вигляді обладнання та матеріалів.

Бізнес-табір є початковим елементом комплексної програми «Підтримка самозайнятості переселенців». Навчання проводиться власниками бізнесу та експертами-практиками.

Подібний захід уже проводився в 2015 році. Тоді 30 переселенців ознайомилися з основами відкриття власної справи, отримали чотири місяці менторської підтримки та взяли участь у грантовому конкурсі (5 переможців отримали гранти на старт бізнесу).

Слідкуйте за ТЕКСТОВОЮ ТРАНСЛЯЦІЄЮ за посиланням.

 

Бізнес-табір «Як розпочати бізнес від ідеї до реалізації» виконується ГО «КримSOS» в рамках Української Ініціативи з підвищення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів