Старшокласники Львова спробували себе в ролі майстрів слова

Грудень 18, 2015 17:22 0 1284
Громадська ініціатива «Разом цікавіше» організувала для львівських школярів тренінги з ораторського мистецтва. Учасники отримали купу задоволення, корисних знань і попрактикувались у виступах перед публікою.

Учасниками тренінгів 12 та 15 грудня стали 20 учнів зі Львова, а також школярів, що були вимушені переїхати до Міста Лева з Криму, Луганської та Донецької областей.  Упродовж заняття молодь актуалізувала свої знання про публічний виступ, вивчила його структуру, принципи побудови аргументації. Також школярам відкрили секрети щодо того, як триматись під час виступу, на що робити наголос.  

У кінці кожен із учнів спробував себе в ролі оратора з власною промовою. Виступи пройшли в атмосфері взаємної підтримки та доброзичливості. Тренер, пані Наталія Датченко, уважно слідкувала за кожною промовою і наостанок дала учням індивідуальні рекомендації щодо  подальшої самостійної роботи в ораторському мистецтві.

Другий тренер, пані Галина Бондарук провела декілька цікавих інтеграційних ігор задля створення дружньої та творчої атмосфери зустрічі. Учасники зазначили, що радо приймуть участь в наступних заходах ініціативи «Разом цікавіше».

 

Громадська ініціатива «Разом цікавіше» організувала тренінги у межах програми малих грантів Агентства ООН у справах біженців, що реалізується громадською ініціативою «КримSOS».

Також учасники та тренери висловлюють велику вдячність Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці та Першій Львівській Медіатеці, які гостинно надали приміщення для проведення навчальних заходів. Окремі слова вдячності надсилаються Олег Процаку, громадському діячеві Львова, за постійну дієву  підтримку  проектних заходів, спрямованих на активізацію молоді та розбудову толерантних стосунків між молодими людьми з різних регіонів України.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів