Секрети порозуміння громадськості з державою від грузинського експерта

Грудень 22, 2015 10:02 0 1176
18 грудня громадські діячі майже з усієї країни зібралися у «Будинку вільних людей» у Києві аби зустрітися з міжнародним експертом Тамар Мартіашвілі.

Практичний тренінг «Роль громадськості у реалізації державної політики з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Досвід Грузії, можливості використання найбільш ефективних розробок в українських реаліях» зібрав активістів, аби навчити комунікувати із державою в процесі вирішення суспільних проблем.

Тренінг відвідали 31 учасників з 14 регіонів України, які брали участь в навчальних візитах «Консолідація зусиль для довгострокових програм з питань ВПО».

Тренінг складався з 2-х частин:

1) презентація грузинського досвіду вирішення проблемних питань, з якими зіткнулися переселенці Тематика: створення єдиної бази даних переселенців, забезпечення переселенців житлом, соціалізація, працевлаштування, самозайнятість, банківські послуги для переселенців на прикладі Грузії.

2) сесія «питання-відповідь» у контексті українських реалій. 

 

Також учасники мали змогу попрацювати над практичним завданням, метою якого був опис проблематики регіону та варіанти вирішення питань. Під час заходу учасники мали змогу не тільки консолідувати існуючі проблеми, але і завдяки прикладу Грузії, навчитись знаходити варіанти їх вирішення на прикладі українських реалій.

Для довідки: Тамар Мартіашвілі має 4 роки досвіду роботи Міністром у справах біженців і розселення Грузії. З 2014 року працює в парламенті Грузії та є фахівцем з питань внутрішнього переміщення.

Захід організовано КримSOS в рамках Української Ініціативи з Підвищення Упевненості (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів