Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 9

Вересень 29, 2016 17:46 0 3196
Друзі та хороші знайомі завжди можуть швидко допомогти вирішити проблему, дати пораду або поділитися ресурсами. Уміння налагодити мережу корисних контактів і ефективно її використовувати називають нетворкінгом. Саме дев'ята бізнес-інструкція допоможе створити Вам особисту стратегію по нетворкінгу.
По темі

В основі поняття «нетворкінг» лежить так звана теорія шести рукостискань, розроблена в 1960-х роках американським соціологом Стенлі Мілгремом і психологом Джеффрі Треверсом. Суть її в тому, що кожен з нас опосередковано знайомий з будь-яким іншим жителем планети через ланцюжок спільних знайомих. У середньому цей ланцюжок складається з шести чоловік.

Нетворкінг – це навичка, яку можна розвивати. У бізнесі, збільшуючи мережу корисних ділових зв'язків, Ви зможете більш ефективно обмінюватися ресурсами з іншими людьми.

У процесі освоєння інструкції Ви познайомитеся або згадайте базовий алгоритм нетворкінгу. Переглянути дев'яту інструкцію «Нетворкінг» Ви можете нижче або завантажуйте ТУТ.

 

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів