Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 8

Вересень 28, 2016 13:19 0 3350
Наявність сторінки в соціальних мережах та сайту сьогодні не розкіш, а життєва необхідність. Якщо клієнт не зможе знайти Вашу компанію в Інтернеті, можна вважати, що Вашого бізнесу немає. Особливий напрямок роботи – продаж через соціальні мережі. Адже саме там знаходяться всі потенційні клієнти та партнери. Саме про всі особливості ефективного просування в соціальних медіа розповість восьма інструкція від бізнес-експертів.
По темі

Багато підприємців виділяють на просування в соцмережах величезні рекламні бюджети, при цьому чекаючи на збільшення популярності товарів чи послуг. Але чудес не буває, а соціальні медіа це не панацея, а лише один з маркетингових інструментів у вашій рекламної стратегії. І щоб цей інструмент давав позитивний результат його необхідно навчитися правильно використовувати.

В інструкції стисло описані важливі моменти, які обов'язково необхідно врахувати підприємцю перед початком просування свого бізнесу в соціальних мережах.

 Читайте восьму інструкцію «Важливі тези просування бізнесу в соціальних мережах» нижче або завантажуйте ТУТ. 

 

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів