Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 4

Вересень 13, 2016 13:10 0 2935
Як почати власну справу? Чи потрібний системний підхід в реалізації ідеї на практиці? Що робити, щоб не загубити позитивний настрій? Відповіді на ці та інші важливі питання шукайте в четвертій бізнес-інструкції «Стратегія для вашого першого бізнесу».
По темі

КримSOS продовжує публікувати статті на бізнес-тематику в рамках програми «Підтримка самозайнятості внутрішньо переміщених осіб». 

Цього разу пропонуємо Вам матеріал для підприємців-початківців по створенню першого бізнесу. Адже стратегія розвитку, якої дотримується компанія, змінюється з урахуванням змін ряду зовнішніх і внутрішніх факторів.

Для розробки ефективної стратегії потрібно враховувати розмір компанії, географію покриття, сезонність, попит на ринку, конкурентні ситуації, а також і те, на якому етапі розвитку знаходиться фірма.

Життєвий цикл будь-якої компанії складається з етапів:

  1. Створення.
  2. Розвиток.
  3. Стабілізація продажів і утримання лідерської позиції на ринку.
  4. Зменшення продажів.
  5. Закриття бізнесу.
  6. Відновлення бізнесу – що буває рідко.

У цій статті мова йде про підходи та принципи формування успішної стратегії для малого персонального бізнесу на етапах його створення і розвитку. 

Завантажуйте четверту інструкцію «Стратегія для вашого першого бізнесу» ТУТ.

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів