Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 2

Вересень 05, 2016 13:49 0 3507
КримSOS продовжує розміщувати публікації на бізнес-тематику в рамках програми «Підтримка самозайнятості внутрішньо переміщених осіб». Матеріали, підготовані успішними підприємцями, допоможуть зорієнтуватись в бізнес-сфері й намітити шляхи розвитку власного проекту.
По темі

Більшість підприємців вже спробували продавати свої товари або послуги через Інтернет. Нажаль, багато хто з них дійшли помилкового висновку, що Інтернет це, звичайно, добре, але конкретно в їх бізнесі він працює недостатньо ефективно. Реклама в Інтернеті коштує дорого, а сайти продають погано.

Як показує практика, кожен 3 комерційний сайт або інтернет-магазин закриваються ще в перші 6 місяців після створення. В інструкції стисло описані ті важливі моменти, які обов'язково необхідно враховувати, створюючи свій сайт і запускаючи рекламу в Інтернеті. якщо підприємець хоче отримати максимальний результат від просування свого бізнесу в мережі. 

Читайте другу інструкцію проекту «Важливі тези інтернет-маркетингу» нижче або завантажуйте ТУТ.

 

 

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів