Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 14

Жовтень 24, 2016 14:07 0 2444
Люди втрачають інтерес до тих, хто не вміє розповісти про свою справу. Саме тому справжній професіонал, який мріє досягти висот у бізнесі, просто зобов'язаний оволодіти техніками ораторського мистецтва. Про мистецтво публічної презентації бізнесу і піде мова в інструкції нижче.
По темі

Уявіть, що вам потрібно представити свій товар (послугу) на конференції. Що і як ви будете розповідати? Зумієте захопити, закохати в свою справу слухачів? Фахівці в області комунікативних технологій проаналізували та порівняли поведінку початківців й професійних ораторів. Використання їхніх порад на практиці допоможе Вам підвищити впевненість і самоконтроль під час виступів.

Читайте інструкцію «Мистецтво публічної презентації бізнесу» нижче або завантажуйте документ ТУТ. Дивіться інші корисні поради з «Портфелю підприємця» за посиланням.

  

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів