Портфель підприємця: поради та інструкції для бізнесу – 10

Жовтень 05, 2016 13:24 0 2670
У момент виходу будь-якого бізнесу на ринок Ви навряд чи будете спостерігати чергу з покупців. І Ваше завдання полягає в тому, щоб таку чергу створити, залучити клієнтів і утримувати їх від переходу до конкурентів. Як же збільшити рівень продажів в компанії? Відповідь на це та інші питання дивіться в десятій інструкції. Вона допоможе Вам проаналізувати та вдосконалити систему ведення як корпоративних, так і персональних продажів.
По темі

На зростання продажів і розвиток бізнесу впливає не тільки геніальність і якість товару, а й вміння побудувати геніально-якісну систему продажів. Порада – не намагайтеся впровадити відразу всі наведені в інструкції пункти. Виберіть максимум 2-3 і займайтеся їх реалізацією до тих пір, поки не будете на 80% задоволені результатом. Тільки після цього займіться іншими факторами.

Якщо у Вас в компанії вже є відділ продажів, Вам потрібно використовувати обидві таблиці в інструкції. Якщо ж відділу продажів ще немає, і Ви самі виконуєте роль продавця – потрібно тільки друга таблиця з факторами росту персональних продажів.

Вивчити десяту інструкцію «Ключові фактори росту корпоративних і персональних продажів» Ви можете нижче або завантажуйте ТУТ.

  

 

 

Підтримка самозайнятості ВПО виконується ГО «КримSOS» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів