Перші успіхи волонтерських ініціатив переселенців

Березень 10, 2016 10:36 0 11252
КримSOS і Агентство ООН у справах біженців реалізували грантову програму підтримки ініціатив переселенців у Львові, Києві та Херсоні.
По темі

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців підтримали 42 некомерційні ініціативи переселенців. Програма міні-грантів реалізовувалась у Львові, Києві та Херсоні з липня по грудень 2015 року.

Кожен з проектів спрямований на вирішення проблем, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи, інтеграцію і побудову діалогу між переселенцями та місцевими громадами, захист прав переселенців, надання підтримки жінкам і вирішення проблеми гендерно-обумовленого насильства, а також захист людей з особливими потребами та інших соціально незахищених груп населення. 

 


Максимальна сума, яку отримали грантери, становила 7 500 грн на один проект. Усього в рамках програми ініціативи переселенців отримали підтримку на загальну суму 297 152 грн.

Програму продовжено на 2016 рік. Деталі читайте тут.

 

 

Дана програма не була спрямована на поліпшення житлових умов і гуманітарної ситуації конкретної сім'ї, на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів, призначених для гуманітарної допомоги переселенцям, а також на покриття адміністративних витрат і заробітної плати учасників проекту. Також допомога не надавалась у вигляді готівкових коштів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів