Облік внутрішньо переміщених осіб: європейські стандарти чи знову бюрократія

Квітень 13, 2016 13:23 0 1463
14 квітня о 13:30 в ІА «Інтерфакс» громадські активісти та представник Уповноваженого ВР України з прав людини з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб розкажуть, чому в Україні і досі не запрацювала спрощена система взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та інші процеси. Не запрацювали, не дивлячись на те, що 13 січня були прийняті відповідні зміни до ЗУ «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».
По темі

Закон декларує спрощення ряду бюрократичних процедур для переселенців, але не може бути впроваджений. Позитивні зміни гальмує Міністерство соціальної політики України, яке досі не привело низку нормативно-правових актів у відповідність із нормами чинного законодавства та міжнародними стандартами. Через затягування внесення змін багато переселенців опинилися у пастці — у них незаконною вимагають проставляти відмітки в органах державної міграційної служби на зворотній стороні довідки. Через це вони вже декілька місяців не можуть отримати законні соціальні виплати.

Спікери:

1. Тетяна Дурнєва, експерт з питань ВПО Інституту суспільно-економічних досліджень.
2. Олександра Дворецька, координатор БФ «Восток-СОС».

3. Ольга Гвоздьова, координатор з розвитку ГО «Донбас СОС».
4. Вікторія Савчук, адвокаційний експерт ГО «КримСОС».
5. Жанна Лук’яненко, Представник Уповноваженого ВР України з прав людини з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб.

Чекаємо Вас 14 квітня о 13:30 в ІА «Інтерфакс-Україна» за адресою: вул. Рейтарська, 8/5а.

Попередньо просимо акредитуватися за телефоном: (098) 782 84 96, Юлія.

Нагадаємо, що 12 квітня громадські активісти виступили з відкритим зверненням до представників влади і, зокрема, до Мінсоцполітики з вимогою припинити свідомо затягувати процес прийняття проекту змін до Постанови Уряду № 509.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів