Легше сказати, чим я не займаюсь! – інтерв’ю з Радником з питань переселенців у Черкаському регіоні

Грудень 24, 2015 13:19 0 2720
Ходаковська Лариса Володимирівна, Радник Міністра соціальної політики з питань вимушено переміщених осіб в Черкаській області, розповіла в інтерв’ю про результати перших місяців роботи Радником.

 - Ларисо, розкажіть будь-ласка, чим Ви займаєтесь, що входить до кола Ваших обов’язків?

 Легше сказати, чим я не займаюсь! Людям дуже складно відмовити у допомозі. Коли бачиш біль в очах літніх людей, сльози дітей, то дуже часто виходиш за межі своїх повноважень і намагаєшся вирішити проблему будь-якими доступними методами.

- Чому Ви вирішили взяти участь у проекті, що Вас мотивувало?

 Я консультую і займаюсь соціальним супроводом внутрішньо переміщених осіб з початку анексії Криму і неоголошеної війни на сході України. Знаю можливості кожного району, кожного міста Черкаської області. В першу чергу мене мотивує бажання допомогти переселенцям подолати нашу спільну біду.

 

- З якими проблемами до Вас найчастіше звертаються переселенці? Які нагальні проблеми потребують вирішення?

 Перш за все це питання постійного житла та роботи. Тимчасовим житлом в нашому регіоні забезпечені усі, хто звернувся по допомогу в координаційний штаб. Деякі самостійно орендують житло в містах, але часто це дороге задоволення, тому без роботи справитися дуже складно.

- Які складнощі спіткали Вас в роботі? Як Ви з ними справляєтесь?

 Значних складностей не було – просто іноді трапляються ситуації, на які ти не можеш вплинути. Тоді твоє «не можеш» мучитиме тебе, поки не знайдеш рішення. Те, що ми усі разом – волонтери, громадські організації, місцева влада – це надзвичайно чудово! Чесно кажучи, Раднику відмовити доволі складно.

- Розкажіть, будь-ласка, про випадок з Вашої роботи, який Вам запам’ятався найбільше

 В санаторії «Мошногор’є» у нас три місяці жили переселенці з Краматорська. Спочатку стосунки з ними у нас не складалися. Думаю, що саме моя постійна участь у їх житті дала якісь позитивні результати. Сім’я, яка виїжджала із санаторію останньою, передала мені букет квітів, перев’язаних жовто-блакитною стрічкою. Це мене розчулило до сліз.

З Радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області можна зв’язатися за телефоном: (097) 750 78 46 або написавши на пошту: [email protected].

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів