КримSOS запустив новий напрямок роботи: судові справи переселенців

Вересень 23, 2015 10:21 5 11648
Відтепер переселенці з Криму та східних областей України можуть звертатися до громадської ініціативи «КримSOS» за супроводом судових справ.
По темі

На гарячу лінію КримSOS регулярно надходять дзвінки з проханням у сприянні в подачі судових позовів. Приводи для таких звернень, як стверджують юристи громадської ініціативи, виникають на грунті неузгодженості української законодавчої бази. На підставі цього КримSOS виділив стратегічні напрями, за якими ведуться судові справи:

  • підтвердження факту народження дитини в Криму чи зоні АТО;
  • підтвердження факту смерті в Криму чи зоні АТО;
  • проблеми з отриманням статусу ВПЛ;
  • відмова у виплаті пенсії ВПЛ з Криму або зони АТО;
  • відмова у виплаті або нарахуванні адресної допомоги ВПЛ з Криму або зони АТО;
  • виправлення невірного запису в трудовій книжці про звільнення ВПЛ з Криму або зони АТО.

Якщо вищевказані питання неможливо вирішити в досудовому порядку, вони передаються для розгляду в судовому порядку.

Відтепер переселенці зможуть отримати безкоштовний супровід у суді в КримSOS через електронну форму на сайті або за телефонами гарячої лінії. Після детального дослідження випадку юрист визначить, наскільки доцільно подавати позов, і спрогнозує результат. Якщо подача позову все ж необхідна, юрист підготує необхідні процесуальні документи і допоможе направити їх до відповідного суду на розгляд.

За зазначеними послугами переселенці зможуть звернутися в Києві, Херсоні та у Львові – містах, в яких безпосередньо розташовані офіси громадської ініціативи «КримSOS».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
5 коментарів
Ольга Власенко
06.08.2019, 12:02
Добрый день! Нужна помощь в оформлении украинского свидетельства ребенку. С чего начинать?
Відповісти
Анна Павлова
13.02.2017, 14:28
Доброе время суток! Хотим выразить душевную признательность юристу Коваль Светлане из г. Полтавы, за помощь и поддержку в оформлении и подготовке всех необходимых документов для получения пенсии. Мы долгое время боролись с беззаконием когда нам отказали в получении пенсии, после того как мы перестали быть временно перемещенными особами из зоны АТО и получили прописку на территории Украины. Обращались к многим юристам-землякам, которые обещают помогать бесплатно людям из АТО, но как оказалось, вся их помощь заключалась в формальной отписке. Единственными, кто помог нам - это Кrymsos. Коваль Светлана высококвалифицированный специалист и очень отзывчивый человек, все очень доступно и четко объяснила нам, оформила абсолютно бесплатно и грамотно все документы связанные с подачей иска в суд, который также составила лично. Спасибо Вам огромное, что Вы, не оставляете без помощи людей оказавшихся в таких сложных жизненных обстоятельствах. На помощь организации Кrymsos можно рассчитывать- это мы знаем из личного опыта!!! Признательны и благодарны Вам!!! С глубоким уважением Александр и Людмила .
Відповісти
Елена Женовчук
16.11.2016, 10:53
Хочу выразить благодарность команде г. Херсона за помощь в оформлении свидетельства о рождении ребенка. Настоящие профессионалы своего дела. Особенно хочу отметить советника по вопросам развития общин Чебукиной Ольге. Большое спасибо, низкий поклон.
Відповісти
Ескендер Рустемович
27.10.2015, 10:08
Добрий день , підкажіть будь ласка які документі необхідно для отримання закордонного паспорта для дитини народження в Криму в 2015 р , я розумію що необхідно спочатку підтвердження факту народження дитини в Криму!
Відповісти
КримSOS
14.03.2016, 17:28
Добрий день, Ескендер! Просимо вибачення, що раніше не відповіли на Ваш коментар. Сподіваємось, Ви отримали необхідну інформацію у наших юристів?