Хаб «Будинок вільних людей» переїхав

Грудень 02, 2016 13:03 0 6876
З 12 грудня хаб «Будинок вільних людей» працює за адресою: вул. Ярославів Вал 21 П. Раніше допомогу у форматі «єдиного вікна» переселенці отримували в хабі на вул. Кирилівська 13 Д.

У хабі переселенці зі сходу та Криму можуть отримати гуманітарну, юридичну допомогу, проконсультуватися з приводу працевлаштування, долучитися до низки культурних, розважальних та професійних заходів.

Відтепер у складі коаліції хабу «Будинок вільних людей» такі організації – КримSOS, Восток-SOS та Центр зайнятості Вільних людей, а ГО «Новий Донбас» вийшов із коалції, але продовжить співпрацю з учасниками коаліції в іншому форматі.

Контактна особа: Яна Драговенко, (063) 624 74 97. 

***

«Будинок вільних людей» розпочав свою роботу у серпні 2015 року як центр комплексної допомоги для вимушено переміщених осіб. За 1 рік і 3 місяці роботи «Будинку вільних людей» було оброблено понад 35 тис. звернень переселенців, зареєстровано 12 тис. особистих візитів ВПО, проведено 1 тис.заходів для переселенців та місцевої громади.

Проект «Будинок вільних людей» здійснюється в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів