Кадри вирішують все, або як організувати роботу команди

Червень 21, 2016 16:55 0 1075
Як підбирати кадри та формувати команду, що потрібно для постановки мети, в чому секрет мотивації й ефективного управління, – відповідь на ці питання отримали учасники дводенного тренінгу «Успішний підприємець».

Ділився особистим досвідом незалежний бізнес-тренер Владислав Теплицький.

«Навчання дорослих людей – це дуже непросте ремесло. 30-річна або 40-річна людина вважає, що вже все знає, і з цією думкою приходить на тренінг. Як її вчити? Вихід є – це цикл Колба *, що дозволяє навчати дорослих. Всі мої тренінги побудовані саме за цим алгоритмом», – розповів Владислав.

Лекційний матеріал чергувався з практикою та іграми. Наприкінці тренінгу кожен учасник отримав сертифікат про проходження навчання.

Кілька відгуків від учасників тренінгу:

«Спасибі за захід, було дуже багато інструментів управління в цілому для підприємництва. Відчувається, що інформація базується на особистому досвіді».

«Завдяки тренінгу ті знання, які у мене були, вишикувалися в логічний рядок і стали більш структурованими. Окрема вдячність за практичну інформацію та ігри. Було дуже цікаво та корисно».


* Модель Колба – теорія навчання дорослих психолога Девіда Колба, присвячена поетапному формуванню розумових дій. Вона в різних варіаціях широко застосовується в ході інтерактивних уроків.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів