Івано-Франківськ долучився до кампанії «Два мільярди кілометрів до безпеки»

Червень 23, 2019 18:47 0 903 Борис Кобилянський
Щорічно 20 червня, у Міжнародний день біженців, по всьому світу виражають підтримку і солідарність мільйонам людей, які через загрозу втратити свободу чи життя, змушені залишати свої домівки. Цього року Агентство ООН у справах біженців ініціювало кампанію «2 мільярди кілометрів до безпеки». Саме такий шлях щорічно долають люди у пошуках безпечного притулку.

22 червня в м. Івано-Франківськ у рамках кампанії «2 мільярди кілометрів до безпеки», з нагоди Всесвітнього дня біженців, Благодійний фонд «Ліга толерантності» за підтримки Агентства ООН у справах біженців та громадської організації «КримСOС», провів освітньо-футбольний турнір для дітей 5-15 років. У ньому взяли участь сім команд, які долучилися до кампанії та зробили свій крок назустріч людям, які опинилися у небезпеці - біженцям і переселенцям.

«Це був важливий день для дітей та підлітків. Кожен з них грав у футбол у знак солідарності з переселенцями та біженцями. Сподіваюся, що обізнаність якомога більшої кількості людей про проблеми внутрішнього переміщення дозволить зупинити це явище та наблизити мир для нашої країни» - заявив керівник Благодійного фонду «Ліга толерантності» Олександр Фомічов. Також він розповів, що фонд проводить безкоштовні тренування з футболу для дітей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та інших дітей, які хочуть займатися цим видом спорту.

Варто зазначити, що діти, попри свій вік, певною мірою, уже розуміють проблеми переселенців та готові їм допомагати.

«У мене є друг із Донецької області. В його школу влучив снаряд і там не було змоги навчатися. Мої батьки запросили його в Івано-Франківськ та влаштували до місцевої школи. Я вважаю, що якщо можна допомогти людині, то це потрібно зробити. Ми дружимо і не важливо, що я з Івано-Франківська, а він із Торецька. Я радий, що я тут та можу долучитися до цієї події» - сказав Артур, учасник турніру.

Також, діти мали змогу ознайомитися із фотовиставкою від Фундації УЄФА для Дітей присвяченій рівності у футболі незалежно від статі, походження, віросповідання та кольору шкіри.

Кожен учасник отримав сертифікат про участь у турнірі, а кращі гравці були нагороджені подарунками.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів