Громадські активісти закликають депутатів звернути увагу на проблеми пересленців

Березень 29, 2016 13:16 0 1504
Представники громадського сектору звертаються до народних депутатів з проханням підтримати Рекомендації парламентських слухань по внутрішньо переміщеним особам та громадянам України, які проживають на тимчасово окупованій території України.
По темі

17 лютого 2016 року вперше в історії України відбулись парламентські слухання щодо переселенців та громадян на окупованих територіях. До обговорення долучились не тільки народні обранці, але й інші представники влади, громадського сектору та правозахисники.

По результатам слухань було розроблено комплексні Рекомендації. У них враховано та систематизовано пропозиції народних депутатів України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій щодо вирішення ключових проблем переселенців та громадян на окупованих територіях.

З закликом до прийняття Рекомендацій виступив і Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря. «Я закликаю поставити Постанову про рекомендації парламентських слухань на розгляд парламенту та ухвалити її вже цього тижня. Наш обов‘язок – захистити права та свободи внутрішньо переміщених осіб», – сказав він під час засідання Погоджувальної ради керівництва Верховної Ради України.

Прийняття Рекомендацій є надважливим кроком до привернення уваги та хоча б часткового вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб та жителів окупованих територій.

Тому ми, громадські активісти, закликаємо депутатів на заплющувати очі на долі тисяч людей та підтримати проект Рекомендацій!

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів