ГО «КримСОС» та УВКБ ООН здійснили візит до спільноти ромів, що проживають у Золотоноші

Березень 01, 2019 14:30 0 190
27 лютого співробітники УВКБ ООН та ГО «КримСОС» зустрілися з представниками ромської спільноти – внутрішніми переселенцями зі Сходу України, що проживають у м. Золотоноша Черкаської області.

Візит здійснено у рамках проведення спільної оцінки потреб, яку кожні 2 роки здійснює Агентство ООН у справах біженців для отримання актуальної інформації про ситуацію у сфері внутрішнього переміщення в Україні. В обговоренні приймали участь представники ромської правозахисної організації “AME ROMA”. У ході зустрічі було проведено три фокус-групи з представниками ромського населення.

У травні 2019 року, по завершенню проведення спільної оцінки потреб, яка зараз відбувається по всій території України, відбудеться презентація загального звіту УВКБ ООН.

Також, представники ГО «КримСОС» та УВКБ ООН привезли подарунки ромській спільноті. Варто зазначити, що робота організації «AME ROMA», є гарним прикладом інтеграції і захисту прав ромів та співпраці з органами державної влади, міжнародними  та громадським організаціями.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів