Долучайтесь до підписання петиції проти порушення прав переселенців!

Березень 22, 2016 13:03 2 1931
З кінця лютого 2016 р. місцеві управління праці та соціального захисту населення почали масово «призупиняти» дії довідок переселенців та нарахування їм соціальних виплат і пенсій. Підпишіть петицію, аби Верховна Рада України взялась за вирішення проблеми на найвищому державному рівні.
Усі ми знаємо про ситуацію з масовим незаконним «призупиненням» дії довідок переселенців та припиненням нарахування їм соціальних виплат і пенсій.
 
Ініціативна група правозахисних громадських організацій, яка працює над вирішенням зазначеної проблеми і недопущенням її повторення, ініціювала збір підписів під електронною петицією до Верховної Ради задля розгляду питання на найвищому державному рівні.
 
Зараз йде активний збір підписів під петицією. Всього потрібно зібрати 25 тисяч голосів. Це всього лиш 1,5% від загальної кількості зареєстрованих ВПО по всій Україні, або по 1000 підписів із кожної області.
 
Якщо кожен з нас долучиться до підписання, то зібрати необхідну кількість голосів для розгляду питання Верховною Радою у найкоротший строк вдастся за лічені дні.
 
Тож пропонуємо кожному активно долучитись до підписання петиції.
 
Що для цього потрібно?
 
  1. Перейти на сторінку з текстом петиції.
  2. Зареєструватись на сайті Верховної Ради.
  3. На Вашу електронну пошту надійде повідомлення з проханням підтвердити реєстрацію, натиснувши на посилання в листі. Натисніть посилання і підтвердіть реєстрацію на сайті Ради.
  4. Після підтвердження Вашої реєстрації ще раз перейдіть за посиланням з текстом петиції та проголосуйте за петицію.
  5. На Вашу електронну пошту надійде повідомлення з проханням підтвердити підпис. Натисніть на посилання і підтвердіть Ваш підпис. ПІДПИС ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ЛИШЕ ПІСЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ.
  6. Ви підписались під петицією. Дякуємо!
 
Також будемо щиро вдячні за поширенні інформацію щодо збору підписів. Сподіваємось, що разом ми досягнемо мети і змусимо владу звернути увагу на неможливість порушення прав переміщених осіб!
 
 
 
 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
2 коментаря
Катя Швец
22.03.2016, 18:11
Сделано!)))
Відповісти
КримSOS
23.03.2016, 11:04
Дякуємо за підтримку!