До уваги внутрішньо-переміщених осіб, які отримують адресну допомогу

Квітень 10, 2020 17:16 0 384
Наразі, на час загальнонаціонального карантину через пандемію COVID-19 в Україні, введено автоматичне продовження виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПЛ) для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (так звані «переселенські»).  

Таке рішення було прийнято Кабінетом Міністрів України 8 квітня 2020р Згідно з рішенням Уряду, в разі якщо 6-місячний строк виплати грошової допомоги закінчився в період карантину або обмежень через COVID-19 та ще 30 днів після цього, оформляти нову заяву на грошову допомогу не потрібно. Це зроблять автоматично без подання документів, а сума грошової допомоги залишиться такою ж, яка й була. 

Окрім того, визначені строки не зараховуються у період перебування на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі. 

Повідомляється, що на зазначений період  забороняється прийняття рішення про скасування дії довідки ВПО. 

Також заборонено, під час карантину, зупинення публічним акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» видаткових операцій за поточним рахунком внутрішньо переміщеної особи за відсутності проходження фізичної ідентифікації. 

Нагадаємо також, що управліннями соціального захисту населення перевірки фактичного місця проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат проводитись не будуть. 

Комісії будуть приймати рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) без акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. 

Залишайтеся вдома. Бережіть себе та своїх рідних. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів