Без надії таки сподіватись

Вересень 22, 2016 12:38 0 3060
У Дніпрі відкривається виставка Юлії Кириченко. Творчість є сенсом її життя, яке близько року тому опинилось під загрозою. Художниця-переселенка живе на гемодіалізі та потребує трансплантації нирки. 27 вересня відбудеться відкриття виставки «Без надії таки сподіватись», а у жовтні планується аукціон робіт художниці, кошти з якого підуть на лікування.
По темі

Це той випадок, коли творчість – це єдиний шанс на одужання.

Кириченко Юля – талановита художниця-аматорка, родом із Макіївки, Донецької області. Сьогодні вона переселенка, живе разом з чоловіком, демобілізованим добровольцем АТО, в модульному містечку в Дніпрі. У кінці жовтня 2015 року Юля потрапила в лікарню – відмовили обидві нирки. На початку 2016 року дівчина почала знову малювати: не робила цього вже два роки.

Це перше представлення робіт художниці. На виставці будуть презентовані картини, написані Юлею протягом 2016 року: цикл картин «Подорожі на полотні», українські пейзажі, портрети… У жовтні планується аукціон робіт Юлії Кириченко, кошти з якого підуть на трансплантацію нирки для художниці.

Офіційне відкриття виставки «Без надії таки сподіватись» відбудеться 27 вересня о 13:00 у міській бібліотеці (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23). Виставка триватиме до 11 жовтня. Вхід вільний.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів