Акція «Підтримаймо політичних в'язнів разом!»

Листопад 04, 2016 15:39 0 2448
8 листопада на Майдані Незалежності у Києві відбудеться акція «Підтримаймо політичних в’язнів разом», символічно приурочена до Дня народження Геннадія Афанасьєва.

Учасниками заходу стануть батьки політв’язнів Валентина Вигівського та Станіслава Клиха, Геннадій Афанасьєв та активісти правозахисних організацій.

На заході батьки бранців розкажуть, чому насправді допомога кожного з нас є напрочуд важливою для їх синів. Геннадій Афанасьєв пояснить, як підтримка усіх небайдужих людей надавала йому сил і наснаги боротися в неволі. А організатори нададуть усім охочим можливість підтримати ув’язнених:

  • спільно створити листівку для бранців;
  • самостійно написати лист чи підписати листівку;
  • надати бранцям матеріальну допомогу.

Окрім цього, ми випустимо в небо повітряні кульки, які стануть символом нашої віри у те, що всі бранці незабаром стануть вільними. Після акції запрошуємо долучитися до привітання Геннадія Афанасьєва.

«Звичайні люди своєю працею звільнили людину з полону. Вони звільнили її від катувань. Це діє! Я не можу нічого додати… Це надія для кожного ув’язненого. Це їх змога триматися та витримувати – знати, що про них пам’ятають» , – Геннадій Афанасьєв.

Ми запрошуємо всіх, кому не байдужа доля українських бранців у Російській Федерації. Приходьте, долучайтесь до акції, розповідайте друзям, підтримуйте!

 

Місце проведення: м. Київ, Майдан Незалежності (поблизу Стели Незалежності)

Дата і час: 8 листопада, 11:00

Подія в Facebook

Контакти: Таміла (067) 679-79-76; Ксенія, (096) 580-55-00

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів