Литовські ілюстратори проведуть унікальний майстер-клас для дітей

Квітень 15, 2016 12:55 0 1721
«Книжковий Арсенал», що стартує 20 квітня в столиці, приготував неймовірну подію для дітей зі сходу та Криму віком від 10 до 14 років. Разом із українськими та литовськими художниками-ілюстраторами діти придумають і створять пригодницьку історію з мальованими героями, а також справжніми костюмами, музичними інструментами та декораціями.
По темі

Як все буде проходити?

Спершу діти продумають персонажів до найменших деталей: колір волосся, зачіска, музичні уподобання, хобі тощо. Художники втілять вигаданих персонажів у життя на великих аркушах паперу. Потім діти разом із художниками складуть історію про їхні пригоди.

Далі найцікавіше – втілення вигаданої історії в життя.

Дітей об'єднають в чотири групи (за їхніми здібностями та бажанням). Із кожною групою працюватиме один художник-іллюстатор.

  • Перша група малює персонажів на прозорих плівках (потім вони будуть показані на екрані за допомогою графопроектора).
  • Друга група малює декорації, фони, предмети.
  • Третя група робить різні тривимірні предмети, костюми з паперу.
  • Четверта створює музичні інструменти зі звичайних предметів – пластмасових пляшок, алюмінієвих банок та інших легко доступних матеріалів. 

Творчим процесом  – від створення персонажів до декорацій та музичного супроводу – займатимуться діти. Художники ж  тільки допомагатимуть, підказуватимуть та спрямовуватимуть енергію групи. «Фантазія кордонів немає. Головне, щоб усім було весело!»  –  ось девіз майбутнього заходу.

Наприкінці відбудеться урочиста демонстрація готової історії, а також фотосесія.

Як взяти участь? 

Участь безкоштовна, проте кількість учасників обмежена. Тому обов'язково зареєструйтесь за посиланням, і ми з Вами зв'яжемось. 

Дата: 21 квітня

Час: з 11:00 до 13:30 (ми розуміємо, що школярам доведеться відпрошуватись з уроків, але Ви про це не пожалкуєте)

Місце: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12 (Мистецький Арсенал)

 

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — це найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво. Численні книжкові виставки та читання, зустрічі з письменниками та освітні лекції, майстер-класи та дискусії — програма Книжкового Арсеналу покликана надихнути і дітей, і дорослих на читання та розвиток. 

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів