Фотопроект "Про що мріє жінка?"

Березень 03, 2016 14:05 0 2386
До 8-го березня КримSOS з ivona.bigmir.net підготували медіа-проект «Ідеальний день: жінки мріють», в якому розповіли про мрії жінок зі Сходу України та Криму.

Головна задача проекту – переконатися, що жінка прекрасна завжди, незалежно від статусу, місця проживання чи життєвих обставин. Ми хочемо, щоб Ви відійшли від існуючих в суспільстві стереотипів і упереджень. Щоб Ви помітили: кожна жінка мріє про затишок, теплоту, взаємопорозуміння. Для кожної з них дуже важливо бути гарною, жіночною, не заблукати серед проблем та побутових негараздів. 

Підкреслити природню красу героїнь проекту нам допомогла команда салону краси Express Beauty Bar. Локон до локону, штрих за штрихом за всіми змінами слідкував і фотограф, який намагався відобразити  перетворення учасниць проекту, та з подивом помічав як це відбувається. 

Проект складається з двох головних частин – візуальної (репортаж «перетворення») і текстової (історії про ідеальний день).

 

Прослідкувати за перетвореннями учасниць та дізнатись про їх ідеальний день, Ви можете за посиланням: http://bit.ly/1RJM8nD.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів