У четвер, 11 грудня, стартував курс Фотошопу для переселенців

Декабрь 13, 2014 16:20 0 765
Цього четверга розпочались заняття в рамках курсу "Графічні редактори (Photoshop)". Близько 20 переселенців...

Цього четверга розпочались заняття в рамках курсу "Графічні редактори (Photoshop)". Близько 20 переселенців зі Сходу та Криму упродовж чотирьох кількагодинних занять оволодіватимують навичками користування графічним редактором Photoshop. 

 

 

 

На початковому занняті в четвер досвідчений тренер і професіональний користувач Photoshop Юлія Боднар почала знайомити своїх учнів з інтерфейсом та основними функціями цього графічного редактора. Учасники ж курсів паралельно працювали у Photoshop на своїх ноутбуках. 

 

На сьогодні, спеціалісту будь-якої сфери слід розумітись на тому, як працювати з графічними редакторами. Адже останні уможливлюють роботу як з простими фотографіями, так і зі складними широкоформатними рекламними баннерами. 

 

Курс графічного редактора проходить паралельно зі ще трьома курсами для переселенців: "Підприємництво", SMM,  і "Майстерність продажів". Курси організовано громадськими ініціативами "Центр зайнятості Вільних людей" та "КримSOS" з метою допомогти переселенцям зі Сходу України та Криму в професіональній переорієнтації або підвищенні кваліфікації. Усе це сприятиме збільшенню їх конкурентноздатності на ринку праці та успішності пошуку роботи на новому місці. 

 

Фото: Євгенія Андріюк

 

 

IMG_0996

IMG_0986

IMG_1002

IMG_0999

IMG_0990

 

 

 

Поделиться в соцсетях:
Додати коментар
0 комментариев