Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим долучилось до урочистостей з нагоди державних свят

Август 25, 2014 19:03 0 1122
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим взяло участь у святкуванні державного...

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим взяло участь у святкуванні державного свята – Дня Прапора України.

23 серпня колектив Представництва разом з командою регіонального осередку «КримSOS» та переселенцями з тимчасово окупованої території АР Крим провели святковий флеш-моб, прикрасивши територію біля Представництва жовто-блакитними стрічками та плакатами «Крим це Україна».

Далі на фасаді Представництва учасники акції урочисто встановили прапор України. Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Наталія Попович привітала присутніх з державними святами та побажала добробуту, злагоди, здоров’я, і, у першу чергу, миру кожній український родині. Постійний Представник підкреслила, що свято Прапора та Незалежності України в цей час набули особливого значення для українців і переросли у  дні Національного Єднання.

Тримаючи в руках національні прапори України, співробітники Представництва разом з Наталією Попович вирушили ходою від Представництва Президента до центральної площі м. Херсона – площі Свободи, під час якої дарували херсонцям стікери з написом «Крим – це Україна» у поєднанні зі стрічками кольорів національного прапору України. Перехожі вітали учасників ходи схвальними вигуками: «Підтримуємо, так, Крим це Україна!»

Виконуючи гімн України, колектив Представництва приєднався до загальноміських заходів з нагоди державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності України. Декілька сотень  херсонців урочистою ходою рушили під українськими прапорами до Набережної, де на мешканців та гостей міста  очікували концертні програми, виставка-ярмарок українських товарів, парад вишиванок. 

За матеріалами Представництва Президента України в АРКppu.gov.ua.

DSC_0581 DSC_0517 DSC_0544 DSC_0713 DSC_0586 DSC_0593 DSC_0615 DSC_0625 DSC_0668 DSC_0683 DSC_0724 DSC_0714

Поделиться в соцсетях:
Додати коментар
0 комментариев