Консультация по Skype только для тех, кто находится в Крыму.
Акаунт для заявлений: krymsos_legal

 

Консультация психолога:

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

15 грудня переселенці запрошуються до обговорення своїх проблем в офісі Омбудсмана

13 / 12 / 2014

У понеділок, 15 грудня, з 14.00 до 15:30 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться показ фільму та дискусія «Життя вимушених переселенців в Україні».

 

 

 

Війна на Сході України, анексія Криму призвели до того, що велика кількість людей змушені були, покидаючи все, тікати із зони конфлікту. Більше півмільйона осіб стали вимушеними переселенцями. З якими проблемами доводиться зіштовхуватися цим людям і як їх вирішувати, як подолати стигматизацію та дискримінацію внутрішньо переміщених осіб – про це говоритимуть представники громадських ініціатив, які допомагають переселенцям, та представники Офісу Омбудсмана. Обговорення відбудеться за участі вимушених переселенців і передбачає показ тематичного відео.

 

Контактна особа для ЗМІ: Тетяна Печончик, 067 445 95 43, tp@humanrights.org.ua  

 

Захід проходить в рамках Фестивалю рівності, який триває у Києві з 13 по 16 жовтня у трьох локаціях: кінотеатр «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19), кпайп-клуб «Купідон» (вулиця Пушкінська, 1-3/5) та Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8).

В рамках фестивалю протягом чотирьох днів – показ кінострічок, фотовиставки, майстерню з креативних форм протесту, дискусії, арт-майстерні та інше. 

 

 

 

 

Поділитись

Выбор редакции

Еще Новости