Ви знаходитесь:

Соціальна та юридична допомога ВПО

Листопад 20, 2015 10:30 0 3105
Юридичні консультації, гуманітарна та соціальна допомога переселенцям із Криму та сходу

Донор: Регіональне представництво Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні (УВКБ ООН)

Термін реалізації проекту: липень 2014 — березень 2015 року (проект завершений)

У липні 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців і приступив до реалізації проекту з соціальної та юридичної допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) з Криму та східних областей України.

За час реалізації проекту КримSOS працював за такими напрямками:
1) гуманітарна та соціальна допомога переселенцям;
2) юридична допомога та моніторинг захисту прав ВПО;
3) підготовка інформації про права ВПО.

З початку існування громадської ініціативи КримSOS і зокрема в рамках проекту переселенцям ыз Криму та східних областей України було надано допомогу на суму близько 1,5 млн грн (продукти і непродовольчі предмети). Співробітники КримSOS провели 46 тис. консультацій, 6 тис. з яких — юридичного характеру. Тимчасове житло було надано більш ніж тисячі вимушених переселенців із Криму та сходу України. Загалом електронна база внутрішньо переміщених осіб, яким допомагає і з якими співпрацює КримSOS, налічує 7 тис. осіб.

У січні проект переглянули у зв'язку з необхідністю переходу до довгострокових програм для вироблення системних вирішень проблем ВПО. Таким чином у березні 2015 року був запущений проект "Моніторинг дотримання прав та правова допомога ВПО".

Поділитися у Соцмережах: