Ви знаходитесь:

Інтерактивна карта порушень прав людини в Криму

Грудень 29, 2015 15:52 0 29482
Карта, що фіксує масові порушення, включаючи викрадення, незаконні затримання і насильство над кримськими татарами, активістами, журналістами та іншими особами.

Донор: Посольство Чеської Республіки в Україні

Термін реалізації проекту: листопад 2015 року і до сьогодні

З моменту окупації ситуація з правами людини у Криму суттєво погіршилася: місцева влада заохочує масові порушення, включаючи викрадення, незаконні затримання і насильство стосовно різних груп населення Також репресій зазнають кримські татари – корінний народ півострову, який відкрито виступає проти окупації.

Інтерактивна карта ілюструє вищеназвані порушення. Матеріал у карті зібрано і відображено на основі аналізу перевірених матеріалів у ЗМІ та звітів правозахисних організацій. Станом на 29 грудня 2015 року на карті зафіксовано 198 випадків порушень прав людини в Криму.

Мета цієї карти – показати світовій спільноті, якою є ситуація із правами людини в Криму, закликати міжнародні правозахисні організації до роботи на тимчасово окупованій території та сприяти виробленню Україною стратегії захисту громадян, котрі опинились в окупації.

Партнерами проекту виступили Кримська правозахисна група, БФ «Право на захист» і Центр громадянських свобод.

Поділитися у Соцмережах: