Ви знаходитесь:

Спільне подолання наслідків війни

Липень 25, 2015 17:35 0 19686
Організація навчальних семінарів для представників громадянського суспільства України

Донор проекту: Міністерство іноземних справ Німеччини

Термін реалізації проекту: травень — грудень 2015 року

КримSOS разом з громадською організацією «Німецько-Російський Обмін» проведуть шість навчальних семінарів для представників громадянського суспільства України в період з 1 квітня по 31 січня 2015 року в рамках проекту «Спільне подолання наслідків війни». Проект покликаний підтримати українське суспільство в подоланні наслідків війни та в протидії конфліктам, а також сприяти стабілізації українського суспільства.

Семінари сприяють підвищенню кваліфікації, а також підготовці тренерів-спеціалістів в наступних галузях:

  • поводженння з травматизованими війною внутрішніми переселенцями, профілактика синдрома вигорання;
  • методи протидії домашньому насильству як наслідку війни;
  • інтеграція внутрішніх переселенців та соціальна робота з ними;
  • антидискримінаційна діяльність;
  • вибудовування діалогу та примирення методом форум-театру;
  • надання психотерапевтичної допомоги травматизованим війною людям та жертвам тортур.

Семінари проводять німецькі, грузинські, вірменські, боснійські, українські та російські (чеченські) представники громадянського суспільства, що є експертами у відповдіних галузях. Тим самим також забезпечується цілеспрямований обмін досвідом між представниками громадянського суспільства даних країн та українськими активістами недержавного сектору.

Крім цього, окремі учасники проекту візьмуть участь у подорожі до Берліну, де налагодять контакти з представниками громадянського суспільства Німеччини , а також проінформують німецьку громадськість про діяльність українських громадських організацій та актуальну ситуацію в Україні (включаючи показ розробленої в ході проекту театральної п’єси).

По результатам проекту відбудеться показ підготованої учасниками п’єси та буде представлена створена в рамках проекту інформаційна брошура про психологічні травми, спрямована на протидію стигматизації психотерапевтичного лікування. 

Поділитися у Соцмережах: