Ви знаходитесь:

Підтримка сімей загиблих героїв

Липень 31, 2015 16:37 0 23243
Фінансова допомога сім'ям героїв Небесної Сотні, а також медиків та журналістів, які загинули в зоні АТО

Донор проекту: Фонд «Освіта для демократії», Польща. За фінансової підтримки Міжнародного Фонду Солідарності

Мета проекту: підтримати родин загиблих героїв, які полягли у боротьбі за незалежну і демократичну Україну.

Завдання проекту: надати благодійну фінансову допомогу і юридичну підтримку сім’ям Героїв Небесної сотні, сім’ям загиблих в АТО журналістів, медиків та багатодітних. 

 

Червень — листопад 2016 року

Було здійснено 151 виплату (еквівалентом по 1000 доларів США) 107 родинам Героїв Небесної сотні, 6 журналістів, 31 медиків, 7 багатодітним сім'ям, родичі яких загинули на Сході України. Ще 24 родини багатодітних отримали по 500 доларів США.

Фінансова допомога в рамках проекту надавалась за рахунок Премії Солідарності імені Леха Валенси, яку в 2015 році отримала російська правозахисниця, донька вбитого російського опозиціонера Бориса Нємцова Жанна Нємцова.

 

Квітень — вересень 2015 року

У 2015 році КримSOS реалізовував проект «Підтримка сімей Небесної Сотні та сімей, які постраждали в наслідок боротьби за незалежну і демократичну Україну» та підтримав фінансово 187 родин героїв Небесної Сотні, а також загиблих на сході України медиків і журналістів.

Фінансову допомогу в рамках проекту було надано за рахунок «Премії солідарності», яку 3 червня 2014 року отримав Мустафа Джемілєв від польського президента Броніслава Коморовського. Це престижна польська державна грошова винагорода, яку було встановлено з нагоди 25-річчя круглого столу, після проведення якого Польща стала на шлях демократичних змін. 

 

Поділитися у Соцмережах: