Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Про умови перетину адмінмежі з Кримом та роботу сервісних зон на КПВВ у березні 2020 в онлайн-презентаціії моніторингового звіту

22 / 04 / 2020

Де: онлайн-трансляція буде відбуватися на YouTube каналі Українського кризового медіацентру та Facebook-сторінках Українського кризового медіацентру, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, Української Гельсінської спілки з прав людини, ГО «КримСОС».

Наприкінці минулого року запрацювали оновленні контрольні пункти в’їзду/виїзду на адміністративній межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією АР Крим та м. Севастополь.

Основна мета їх реконструкції – це максимально комфортний перетин адмінмежі громадянами та можливість отримання адміністративних послуг.

У березні 2020 року фахівці Представництва Президента України в АР Крим спільно з представниками Мінреінтеграції, УГСПЛ та ГО «КРИМСОС» здійснили моніторингові візити на КПВВ на адміністративній межі з тимчасово окупованим Кримом з метою оцінки функціонування ЦНАП та сервісної зони на КПВВ.

Про те, чи задоволені кримчани умовами перетину адмінмежі з Кримом та роботою сервісних зон на КПВВ говоритимемо на онлайн-презентації моніторингового звіту «Перетин адмінмежі з Кримом через КПВВ у березні 2020 року».

Під час онлайн-презентації ви більше дізнаєтеся про таке:

  1. Чи стало зручніше громадянам проходити паспортний і митний контроль в режимній зоні?
  2. Які послуги кримчани можуть отримати у ЦНАПах?
  3. Чи буде розширено перелік адміністративних та інших соціальних послуг для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території?
  4. Чи буде налагоджено автобусне сполучення між КПВВ та найближчими населеними пунктами Херсонської області?
  5. Рекомендації за підсумками моніторингових візитів.

Спікери:

Ігор Яременко, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

Таміла Ташева, заступник Постійного Представника Президента України в АР Крим;

Віктор Вуйка, юрист УГСПЛ;

Олексій Тільненко, голова Херсонського офісу ГО «КРИМСОС».

Коли: 24 квітня з 11:00 до 11:30

 

Організатори: Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим у партнерстві з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, УГСПЛ та ГО «КРИМСОС».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини