Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Прес-анонс “Акція: Невидимі виборці”

14 / 03 / 2018

Акція «Невидимі виборці» – це фінальна серія флеш-мобу “#12 Днів вистачить”, який розповідає про конкретних людей, що змушені були залишити свої домівки внаслідок російської агресії. Зараз ці люди облаштовують життя та побут на нових територіях, впливають на життя місцевих громад. Це – освітяни, підприємці, військові, ветерани АТО, журналісти, волонтери, громадські активісти, правозахисники, депутати, релігійні лідери – представники різних професій та груп громадян, які однак не можуть повною мірою скористатися своїм виборчим правом на місцевих виборах та в одномандатних округах на парламентських виборах. 

Запрошуємо усіх небайдужих громадян та організації підтримати нашу ініціативу!

до акціі вже долучились:
Громадянська мережа ОПОРАДонбасс SOSКрим_ SOSВосток SOS, БФ Право на Захист, Благодійний фонд допомоги батальйону “Донбас”,Центр інформації про права людини

Організатори: Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» 

Захід відбудеться в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та урядом Великої Британії. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини