Ви знаходитесь:

Звільнені напередодні кримськими окупантами українські рибалки отримали статус потерпілих

Травень 08, 2019 13:30 0 2182 QirimInfo
Звільнені кримськими окупантами у вівторок 7 травня громадяни України – рибалки Руслан Кондратюк і Андрій Морозов, – отримали статус потерпілих у кримінальному провадженню, в якому процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою АР Крим.

У відомстві нагадали, що слідчим відділом Головного управління Національної поліції в АР Крим і м. Севастополі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного позбавлення волі членів екіпажу риболовного судна «ЯМК-0041», за попередньою змовою осіб, та з використанням зброї і погрозами застосування насильства, а також захоплення зазначеного морського судна представниками незаконно створених органів влади на тимчасово окупованій території півострова Крим.

«Після повернення на материкову частину України, з Русланом Кондратюком та Андрієм Морозовим були проведені відповідні слідчі та процесуальні дії. Також звільнені рибалки отримали статус потерпілих у кримінальному провадженні, в якому процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою АР Крим», – йдеться у повідомленні прокуратури АРК.

Окупаційна влада Криму звільнила двох українських рибалок судна ЯМК-0041 Руслана Кондратюка та Андрія Морозова, яких незаконно затримали у вересні 2018 року.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів