Ви знаходитесь:

ЗМІ повідомляють про причетність до будівництва Керченського мосту двох компаній з Нідерландів

Вересень 07, 2017 13:26 0 1481 QirimInfo
Також з'явилася інформація про те, що на будівництві моста використовують і фінське обладнання.

У пресі з'явилася інформація про те, що 2 компанії з Нідерландів причетні до будівництва Керченського мосту. Про це повідомляє «Новости Крыма».

«З цього приводу в країні розгорілися цілі дебати. Устаткування з Нідерландів до Криму надійшло в 2016 р Керівництво обох компаній не вважає виконання робіт на замовлення РФ порушенням обмежувальних заходів проти неї. У міністерстві ж зовнішньої торгівлі заявили, що політика країни в питанні анексії Криму дуже жорстка і подібна діяльність не вітається. Депутати правлячої партії Нідерландів також зажадали відповіді у глав компаній. Тим часом, слідом за цією інформацією з'явилися повідомлення про те, що на будівництві моста використовується і фінське обладнання. За словами волонтера і активістки Катерини Яресько, це силова установка компанії JUNTTAN, яка виглядає досить новою, що може говорити про її недавньої постачання до Криму», – повідомляє видання.

Раніше повідомлялося, що росіяни мають намір залишити турбіни «Siemens» в Криму, так як на заміну турбін німецького виробника вже не вистачить часу.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів