Ви знаходитесь:

Затриманих вчора кримських татар на два місяці залишили в СІЗО

Жовтень 13, 2016 17:27 0 2036 QirimInfo
Суд избрал меру пресечения задержанным вчера крымским татарам: два месяца СИЗО
За гратами Джемаденова Еміля, Саледінова Айдера, Абдуллаєва Узеира, Абдуллаєва Теймура і Ісмаїлова Рустема протримають мінімум до 11 грудня.

Київський районний "суд" Сімферополя обрав запобіжний захід для затриманих вчора кримських татар у вигляді двох місяців арешту. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат Еміль Курбедінов.

"13.10.2016 арешти Теймура і інших. Хочу додати. І без того маленький зал судового засідання був заповнений російськими ЗМІ. НТВ, Міллєт, Крим, Росія 24 і ін. Не думаю, що ці канали покажуть виступи адвокатів і їх підзахисних. Вже уявляю в якому світі все будуть виставлені! Коли заберуть тих, хто міг говорити, тоді "заговорить" народ", — написав Курбедінов.

Під варту взяли Теймура Абдуллаєва, Узаіра Абдуллаєва, Рустема Ісмаїлова, Айдера Саледінова і Еміля Джемаденова. Напередодні в їх будинках пройшли обшуки, а потім вони стали підозрюваними за частинами 1 і 2 статті 205.5 КК (організація діяльності терористичної організації і участь у терористичній організації).

Адвокат додав, що під час засідання зал суду був переповнений російськими ЗМІ: НТВ, Міллєт, Крим, Росія 24 і інші.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів