Ви знаходитесь:

Загрозу становлять люди в масках, які вриваються до будинків: у Ростові відбувся черговий суд у «справі Хізб ут-Тахрір»

Квітень 01, 2019 18:15 0 437
В понеділок, 1 квітня, у Північно-Кавказькому окружному воєнному суді м. Ростов-на-Дону, відбулося судове засідання щодо оскарження обрання запобіжного заходу фігурантам у «справі Хізб ут-Тахрір» (Сімферопольська група).

Про це QirimInfo заявили кримські адвокати.

На початку засідання адвокат Едем Семедляєв подавав клопотання про те, щоб його підзахисні не перебували в «клітці» зали суду. Прокурор заперечив. Суд не задовольнив клопотання.

Адвокат Еміль Курбедінов подавав клопотання про задоволення апеляційного позову, а також щодо звільнення обвинувачених із ізолятора. Інші захисники підтримали клопотання і виступали за зміну запобіжного заходу: обвинувачення не було доведено, а отже, не було підстав продовжувати запобіжний захід у вигляді перебування під вартою.

«Нас переслідують не за тероризм, а лише за іслам», – заявив «обвинувачений» Теймур Абдуллаєв у своєму зверненні до суду, з проханням припинити репресії щодо народу. Прокурор відповів, що в Криму нема утисків і репресій щодо кримськотатарського народу.

Рустем Ісмаїлов назвав відповідь прокурора такою, що не відповідає дійсності, і підкреслив, що репресії в окупованому Криму щодо кримських татар і мусульман продовжуються.

Еміль Джемаденов додав: «Загрозу становлять люди в масках, які рано-вранці вриваються до будинків, де перебувають малі діти».

Суд не вдовольнив клопотання про зміну запобіжного заходу, лишивши чинним попереднє рішення.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів