Ви знаходитесь:

З 2014 року влада РФ відкрила більше сотні справ за «незаконну місіонерську діяльність» в Криму

Листопад 05, 2020 13:59 0 859
В окупованому Криму станом на кінець жовтня російські силовики порушили 101 адміністративне провадження відносно релігійних організацій та їхніх членів за статтею «порушення законодавства про свободу совісті, свободу віросповідання та релігійні об'єднання».

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

«У жовтні в “мирові суди” Криму надійшло два нових адміністративних провадження стосовно членів релігійних організацій за ч.4 ст. 5.26 (Незаконна місіонерська діяльність). Одне з них — щодо імама Аблякіма Галієва за проведення п'ятничної молитви. 14 жовтня російський мировий суддя Петро Кірєєв оштрафував на 30 тисяч рублів місцеву релігійну організацію "Католицької церкви візантійського обряду — приходу перенесення мощей Миколая Чудотворця"», — йдеться у повідомленні правозахисників.

Всього на кінець жовтня, за інформацією КПГ, в рамках проваджень проти релігійних організацій винесено штрафів на суму не менше 1 340 500 рублів.

Нагадаємо, за час окупації Криму практично всі непідконтрольні Кремлю релігійні громади та організації півострова зазнали утисків.

Так, російська влада штрафує за «незаконну місіонерську діяльність» кримських імамів, які не підкоряються російському Духовному управлінню мусульман Криму.

Також в окупованому Криму і в Росії переслідуванням піддаються члени організації «Свідки Єгови», оскільки це релігійне об'єднання було визнано «екстремістським» Верховним судом РФ в 2017 році.

Крім цього, російська окупаційна влада намагається знищити Кримську єпархію Православної церкви України шляхом ліквідації та відчуження храмів на території окупованого півострова.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів