Ви знаходитесь:

ЄС і США засудили проведення в Криму голосування по поправках до конституції Росії

Липень 01, 2020 18:37 0 394
Європейський союз не визнає проведення РФ на території Криму референдуму про внесення поправок в російську конституцію, як і саму окупацію півострова.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Пітера Стано. 

«ЄС не визнає незаконну анексію Кримського півострова Росією, що є порушенням міжнародного права. Тому ЄС не визнає проведення голосування Росією на території півострова, який є частиною України. Аналогічним чином, власники російських паспортів, виданих в районах, які в даний час не перебувають під контролем українського уряду, всупереч Мінським угодам, не повинні брати участь у виборах, організованих Російською Федерацією», — заявив Пітер Стано.

«Європейський Союз залишається незмінним у своїй підтримці територіальної цілісності і суверенітету України», — додав представник ЄС.

У свою чергу посольство США в Україні також відреагувало на проведення референдуму.

«Ми стурбовані повідомленнями про те, що Росія використовує Крим для проведення несанкціонованих опитувань, вкотре порушуючи суверенітет та територіальну цілісність України. Ми твердо повторюємо, що Крим - це Україна.», - йдеться в повідомленні дипмісії в Twitter.

Нагадаємо, українська влада закликала жителів Криму не брати участь в референдумі щодо поправок до конституції РФ, який російська влада незаконно проводять на окупованому півострові.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів