Ви знаходитесь:

ЄП прийняв резолюцію із вимогою звільнити українських в’язнів у Росії і Криму

Березень 16, 2017 15:07 0 1430 QirimInfo
Європарламент вимагає негайно припинити переслідування незгодних із анексією півострова кримчан.

Європейський парламент ухвалив резолюцію і закликав Росію звільнити громадян України, яких незаконно утримують на території  РФ та на окупованих територіях України.

Про це йдеться у повідомленні Європарламенту.

«Європейський парламент знову заявляє про своє засудження незаконної анексії Кримського півострова і міста Севастополя Росією. Він висловлює жаль з приводу порушень свободи слова, утиску прав медіа, примусового введення російського громадянства і дискримінаційної політики, впровадженою так званою владою, зокрема, проти кримськотатарської меншини», – йдеться у повідомленні.

У тексті резолюції говориться про те, що Росія має припинити видавати всім мешканцям Криму російські паспорти і негайно зупинити практику переслідувань, зникнень, тортур і систематичному залякуванню місцевих жителів, які виступають проти анексії Криму.

«Євродепутати підтвердити свій заклик до негайного скасування рішення так званого Верховного суду Криму від 26 квітня 2016 року про заборону Меджлісу. ЄП наголошує, що Меджліс – це законний і визнаний представницький орган кримських татар, корінного народу півострова, чиї "права були серйозно порушені"», – говориться в тексті резолюції.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів