Ви знаходитесь:

Володимир Дудка

Січень 28, 2021 23:46 0 58
Володимир Дудка — житель Севастополя, громадянин України і Росії, закінчив факультет розвідки Калінінградського вищого військово-морського училища. Колишній капітан корабля радіолокаційної розвідки в Криму. 

Капітан II рангу корабля радіоелектронної розвідки Юпітер. З 2010 року працював сапером в МНС України в загоні розмінування Інкерманських штольнь, з 2014 р в МНС РФ. Був затриманий разом з Олексієм Бессарабовим і Дмитром Штибліковим 9 листопада 2016 року в Севастополі у справі про так званих «кримських диверсантів». За версією ФСБ, затримані з метою підриву обороноздатності та безпеки РФ готувалися здійснити вибухи і інші диверсійні дії на об'єктах військової інфраструктури і життєзабезпечення в Севастополі за завданням воєнної розвідки України. За заявами української влади, затримані не мають відношення до військової розвідки Міноборони України, звільнилися з військової служби в запас задовго до окупації Криму Росією. 

У перші дні після затримання, коли всі троє зізналися, до них не були допущені ні адвокати за угодою, найняті близькими родичами, ні самі рідні. Місце утримання заарештованих приховувалося. 4 квітня 2019 Севастопольський міський суд виніс вирок про визнання Дудки винним в підготовці диверсії і незаконному зберіганні саморобних вибухових пристроїв і призначив йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму і штрафу в 350 тис. руб. (ч. 1 ст. 30, п. "а" ч. 2 ст. 281 і ч. 3. ст. 222.1). Відбуває покарання в СІЗО №1 міста Сімферополя. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів