Ви знаходитесь:

Владика Климент вимагає від ФСБ Росії розслідувати дії силовиків, які блокували храм в Сімферополі

Вересень 04, 2017 13:31 0 1138 QirimInfo
Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП заявив, що безпека прихожан знаходиться під загрозою.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент вимагає від кримського управління ФСБ Росії розслідувати дії силовиків, які блокували храм в Сімферополі 31 серпня, а також забезпечити безпеку прихожан. Заяву з такими вимогами владика Климент планує подати найближчим часом в ФСБ анексованого Криму та підконтрольний Кремлю кримський уряд. Про це архієпископ розповів у відеозверненні опублікованим виданням Крим.Реалії.

«Суть вимоги полягає в тому, щоб, по-перше, розслідувати законність дій федеральної судово-виконавчої служби Центрального району по місту Сімферополю. Друге питання – забезпечення безпеки віруючих Київського патріархату в разі терористичного акту і пожежі. Тому що сьогодні федеральна судово-виконавча служба разом з міністерством майна заблокували і опечатали всі аварійні виходи», – розповів архієпископ.

Раніше повідомлялося, що російські спецслужби заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів