Ви знаходитесь:

Верховна Рада закликала не визнавати російські вибори в Криму

Вересень 08, 2016 14:31 0 6339 QirimInfo
Відносно всіх іноземців, які приїдуть до Криму для спостереження за незаконними виборами, правоохоронні органи України відкриють кримінальні провадження.

Верховна Рада України прийняла постанову №5075, в якій звернулася до іноземних парламентів та міжнародних організацій з проханням утриматися від участі у спостереженні за виборами до Держдуми Росії на території анексованого Криму і не визнавати їх результати.

"ВР звертається до парламентів іноземних держав, парламентських Асамблей і міжнародних організацій з проханням оприлюднити офіційні заяви про нелегітимність визнання результатів виборів до Державної Думи Російської Федерації через їх проведення на території окупованої Автономної Республіки Крим", — йдеться в постанові.

За прийняття проекту проголосували 269 депутатів.

"Що стосується всіх іноземців, які вирішать відвідати окуповану територію для участі в спостереженні за незаконними виборами, правоохоронні органи України відкриють кримінальні провадження за порушення правил в'їзду на тимчасово окуповану територію України", — підкреслюють парламентарії.

Нагадаємо, 18 вересня в Криму пройдуть вибори до Держдуми РФ. Кандидатами від "Єдиної Росії" на півострові стали "голова" Криму Сергій Аксьонов і "прокурор" Наталія Поклонська.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів