Ви знаходитесь:

Український та російський омбудсмени відвідають ув'язнених

Грудень 23, 2016 18:41 0 2515 QirimInfo
Уповноважені з прав людини відвідають СІЗО на території материкової України і Криму.

Омбудсмен України Валерія Лутковська та її колега в РФ Тетяна Москалькова домовилися про взаємне відвідування "деяких категорій засуджених громадян Росії і України", які відбувають покарання в пенітенціарних установах на території України та Криму, повідомляє ТАСС.

"Це домовленість ще з першої мінської зустрічі навесні цього року, коли ми виступили з пропозицією, що ми б хотіли в рамках роботи Національного превентивного механізму проти тортур відвідати Сімферопольське СІЗО і ознайомитися з умовами утримання окремих категорій громадян ...Потім трапилася історія з двома нашими дезертирами, які на сьогоднішній день знаходяться в Миколаївському СІЗО, і тоді Тетяна Миколаївна виступила з пропозицією, що вона хотіла б також дізнатися які їхні умови утримання, перебування і побачити їх ", - розповів прес-секретар українського омбудсмена Михайло Чаплига.

За його словами, він не може повідомити деталі домовленостей. Російська сторона також підтвердила факт підготовки взаємних візитів.

Нагадаємо, в листопаді СБУ заявили про затримання на адміністративному кордоні з Кримом двох дезертирів, після анексії півострова перейшли служити в армію РФ.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів