Ви знаходитесь:

Українська влада надасть абітурієнтам з Криму супровід під час вступної кампанії

Серпень 05, 2020 11:59 0 1661
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим оголосило про те, що абітурієнтам з окупованого Криму, які готуються вступати до українських навчальних закладів цього року, буде надано індивідуальний супровід.

Якщо у майбутнього студента або його супроводжуючих осіб при вступі виникнуть проблеми — відомство готове надати спеціальну допомогу.

Про це повідомляє прес-служба Представництва президента в АРК.

Абітурієнтам допоможуть перетнути пропускні пункти на адмінмежі з окупованим Кримом, нададуть індивідуальні консультації про умови вступу в той чи інший український навчальний заклад.

Контакти для звернення громадян за консультацією:

  • за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 42;
  • за телефоном безкоштовної «гарячої лінії»: 0 800 502 192;
  • Skype – обліковий запис: arkpredstavnictvo;
  • E-mail: [email protected]

Представництво Президента України в АР Крим nfrj; нагадує, що цього року випускники шкіл з АР Крим та міста Севастополь мають можливість вступити в вищі навчальні заклади та заклади професійно-технічної освіти по всій території України.

Прийом документів до закладів вищої освіти за рахунок державного бюджету продовжено до жовтня 2020 року і відбувається у два етапи:

  •  основний етап: до 20 серпня 2020 року
  •  завершальний етап: до 23 жовтня 2020 року

Актуальну інформацію про процедуру вступу, а також перелік навчальних закладів абітурієнти можуть знайти за посиланнями на сайті: vstup-prosto.com

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів