Ви знаходитесь:

Українська прокуратура готова надати правову оцінку затриманню 76-річного активіста

Серпень 10, 2017 13:54 0 1581 QirimInfo
До прокуратури Автономної Республіки Крим надійшло звернення від народного депутата України Рефата Чубарова.

До прокуратури Автономної Республіки Крим надійшло звернення від народного депутата України Рефата Чубарова щодо незаконного позбавлення волі громадянина України та незаконного перешкоджання проведенню мирного мітингу на тимчасово окупованій території півострову Крим. Про це повідомляють на сайті відомства.

«Зокрема, у зверненні зазначено, що представники незаконно створених на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим у місті Сімферополі із застосуванням насильства затримали 76-річного ветерана національного руху Сервера Караметова, який здійснював мирний одиночний пікет біля будівлі «Верховного суду Республіки Крим», з вимогою звільнення українських політв’язнів», – повідомляють на сайті прокуратури.

За даними фактами прокуратурою Автономної Республіки Крим внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 146 (незаконне позбавлення волі) та 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Залізничний суд Сімферополя засудив 76-річного кримськотатарського активіста Сервера Караметова до 10 діб адміністративного арешту за «опір співробітникам поліції».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів