Ви знаходитесь:

Україна зробить все можливе, аби врятувати політв'язня Олександра Сізікова від «каральної психіатрії», — Представництво президента України в АРК

Жовтень 15, 2020 14:53 0 1780
Представництво президента України в Автономній Республіці Крим прокоментувало рішення російського суду в Криму помістити в психіатричну лікарню для проведення експертизи фігуранта одної зі «справ Хізб ут-Тахрір» Олександра Сізікова.

«Нерідко політичні в’язні в Криму піддавались примусовій психіатричній експертизі. Серед найгучніших випадків – примусове поміщення в 2016 році заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова до відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи. Його вдалось звільнити за допомогою масованого політичного тиску на Російську Федерацію як зі сторони України так і її міжнародних партнерів. І сьогодні Україна буде робити все можливе для того, щоб врятувати Олександра Сизикова від каральної психіатрії», — повідомила заступник постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева.

У Представництві також зазначили, що Нацполіція АРК і Севастополя з липня 2020 року здійснює розслідування фактів незаконного переслідування Сізікова в окупованому Криму.

Як ми писали раніше, 14 жовтня підконтрольний Росії Київський районний суд Сімферополя ухвалив відправити політв'язня Олександра Сізікова на стаціонарну судово-психіатричну експертизу в Севастопольську міську психіатричну лікарню.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів